Chýba vám neha a sexuálne uspokojenie? Ešte vždy sú tu sex služby!

 Cítite sa vo svojom sexuálnom živote neuspokojení alebo chcete skúsiť niečo nové? Možno vám nejaký ten čas chýba ženská spoločnosť alebo ste v krehkom vzťahu, ktorý je  už o všetkom, len nie o poriadnom uspokojení. To tu ale riešiť nebudeme. Pozrime sa na vec z pozitívneho hľadiska a zbadáme, že dostupné sú takisto erotické služby a sex inzercie, ktoré ponúkajú eroticke privaty https://www.privatportal.sk/.

sex privát, reklama

Teda ponuky, ktoré ulahodia väčšine erotickým predstavám, rovnako aj tým „netradičnejším“.

Je už na každom z nás, aké preferuje pri milovaní techniky a čo ho najviac vzrušuje. Okrem klasiky to môžu byť napríklad aj príjemné erotické masáže. Tie sú zasa ideálne na uvoľnenie a načerpanie nových životných síl práve tým, že sa pri nich pracuje so sexuálnou energiou. Pri týchto senzuálnych dotykoch dominuje oblasť intímnych partií, no celý priebeh vie byť takisto spontánny a nemusí mať prísne mantinely.

mladá sexi žena

Niekoho naopak môže lákať splniť si svoje tajné sny hraničiace s ľahkým S/M alebo nejakým fetišom. A áno, aj táto možnosť je v ponuke, viac sa dozviete v profiloch konkrétnych sex spoločníčok. Nechýba ani 69 a samozrejme klasika, no skrátka viaceré známe aj menej známe praktiky.

  • Väčšina profilov dnes ponúka niečo viac, než len jednu sexuálnu techniku.

 Sex workerky sú schopné a ochotné skúsiť aj niečo extra, čo ale musia mať spomenuté vo svojom online profile, v opačnom prípade by mohlo prísť k nedorozumeniu.

Podľa vašich predstáv a chutí tak nie je problém uprednostniť konkrétnu sex workerku. Či už vám záleží predovšetkým na jej atraktívnom výzore, veku alebo ponúkaných technikách. Faktorom je zrejme takisto vzdialenosť a zároveň možnosť osloviť ponuku, ktorá sa nachádza najbližšie k vášmu okresu či priamo vo vašom meste. Dnes už totiž nemusíte navštíviť priamo privát, ale dohodnúť sa dá na eskorte alebo stretnutí. Na nejakom mieste, ktoré po dohode uznáte za najvhodnejšie.