Čo obnáša stretnutie so ,,zlým chlapcom“?

Zákon vzhľadu a prvého dojmu
Zlý chlapec nie je ten, čo má vyholenú hlavu, krk mu splýva s bradou a na ramene má vytetovanú morskú pannu s lebkou. Zlý chlapec vám z kolien spraví huspeninu tým, ako sa pozerá alebo čo hovorí. Má to v chôdzi, pohyboch, vo vôni, koluje mu to v žilách a nedá sa s tým nič robiť. Registrujú ho na sto honov všetky samičky otrávene stojace v rade v banke. A on to veľmi dobre vie.

silueta.jpg

Zákon vrodenej inteligencie
Zlý chlapec sa rodí ako člen Mensa international a to, že mu nestíhate a že vás vždy rozosmeje, zvyšuje jeho čaro na nevydržanie. Prvé náznaky sú badateľné už okolo 18. roku života, na výslní je od 25 do 40 a po štyridsiatke začína reálne hroziť, že ho niektorá dostane.
Zákon bobríka mlčanlivosti
Po boku zlých chlapcov sa nevzdychá nad svadbami kamarátok, duniacimi biologickými hodinami ani nad faktom, že včera nezavolal. Zabudnite na spoločné bývanie, plánovanie budúcnosti, rozkošné dieťatko v perinke a užívajte si. Keď sa vystrábite, vezmete si dobrého muža aj otca vašich detí.

model.jpg

Zákon tlejúceho plamienka
Aby sa zlý chlapec nenudil, potrebuje kvantá skvelého sexu a prekvapení. Najradšej sexuálnych prekvapení. Prebuďte v sebe mrchu a občas ho zneistite. Občas večer na oplátku nezdvihnite vy. Občas neodpíšte. Občas si zariaďte program bez neho. A bez ohľadu na to, že idete len s kamarátkou do divadla, sa postarajte o to, aby ste vyzerali nechutne sexi a aby vás predtým videl.
Zákon byť nad vecou
Je pekelne ťažké uhrať odstup, keď sa rozlievate na kolomaž, no pri zlom chlapcovi vám nič iné nezostáva. Nikdy nebudete tá, ktorá má v rukách dlhší koniec, no ak budete ten kratší ťahať so vztýčenou hlavou, predĺžite inkubačnú dobu pred vypuknutím jeho nezáujmu na maximum.
 
Zákon času
Zlí chlapci podpisujú výhradne zmluvy na určitý čas. Kedy vyprší, nevedia ani oni sami, dokonca ani pri najlepšej vôli. Nemámte sľuby, nežiadajte garancie, nevydierajte. Berte, alebo nechajte tak.
Zákon zábavy
Zlý chlapec je chameleón, a ak ste v danej vzácnej chvíli stredobodom jeho vesmíru, spraví všetko pre to, aby vám ulahodil. Vychutnávajte si všetko, čo vám ponúka a smelo robte veci, ktoré už nikdy s nikým nezopakujete. Vo svete intenzívnych pôžitkov sú zlí chlapci neprekonateľní, no vo svete všednej reality takmer nepoužiteľní. Nezabudnite na to.
Zákon lastovičky, ktorá leto nerobí
Z času na čas sa to stane a zlého chlapca ukoristí najnepravdepodobnejšia osoba ženského pohlavia pod slnkom. Nikto tomu nerozumie, nikto tomu nedáva šance a napriek tomu zlý chlapec drží, drží a vyhlasuje, že je to žena jeho života. Určitá pravdepodobnosť, že to budete vy, tu samozrejme je. No nie je vysoká. Ak vstúpite do jamy levovej s predsavzatím, že ho zmeníte a dovediete k oltáru, slintajúceho nehou a láskou, môžete tvrdo naraziť. Vysvetlenie, prečo sa to nakoniec podarí žene, ktorá má menšie prsia a horšie vlasy ako vy, je jednoduché. Je to žena jeho života.

Ohodnoťte příspěvek