Dajme zelenú maske s vanilkovým extraktom!

Táto maska obsahuje množstvo živín a blahodárne tak pôsobí na všetky typy vlasov. Najviac ju však ocenia ženy so suchými a poškodenými vlasmi. Táto maska na nich totiž pôsobí upokojujúco, hydratuje vlasové korienky a bojuje proti rozštiepeným končekom. Navyše po sebe necháva nádhernú vanilkovú vôňu, ktorú si určite zamilujete už po prvom použití! Nie je totiž príliš výrazná ani príliš sladká, ako by sa mohlo zdať.vlasy žena.jpg
Okrem toho je najideálnejšia pre namáhavé a poškodené vlasy. Dotvorí im chýbajúci lesk a navráti vlasom pružnosť. Môžu si ju zakúpiť i ženy a dievčatá s kučeravými vlasmi. Ja osobne som si túto masku zakúpila už dávnejšie a nielen že vydrží dlho, je dokonca tak skvelá, že moje vlasy sú po jej častom používaní opäť plné sily a energie!
Pomáha aj pri rozčesávaní vlasov. Obsahuje vitamíny B3 a B5 a je skvelá tým, že má jemné zloženie, takže vlasy ďalej neničí. Neobsahuje žiadne silikóny ani parabény.
Ak uvažujete, či si ju zakúpiť, aj keď máte farbené vlasy, rozhodne vám to odporúčame. Mandľový olej totiž vaše vlasy zocelí a dokonca aj v lete nebudete trpieť suchými končekmi. Ako často túto masku používať? Je to na vás, rozhodne ju však aplikujte na končeky vlasov (vyhýbajte sa korienkom) a nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Následne dôkladne opláchnite! My vám odporúčame masku používať 1 až 2krát do týždňa, aby ste dosiahli žiaduce účinky.šampón vlasy žena.jpg
Náš tip: Aplikujte do vlhkých vlasov sprej na vlasy, ktorý vám pomôže s rozčesávaním vlasov. Vlasy nielen že budú nádherné voňať, v spojení s hydratačnou maskou to bude hotová oáza pre vašu krásnu hrivu! Vlasy len jemne stlačte uterákov, nešúchajte a snažte sa vyhýbať fénu. Za odmenu vám budú nádherné, žiarivé a lesklé vlasy! Aby ste dosiahli nádherný objem, skúste vlasy ponatriasať a poriadne ich rozčesať ešte kým sú vlhké.
Veríme, že náš tip vám pomôže. J