Najlepšie notebooky pre kreatívnych ľudí v roku 2019

Najnovší vývoj na zlepšenie vašich skúseností v okolí sú mobilné procesory hexacore Intel Core i7, i9 a Xeon, ktoré prinášajú príjemné zvýšenie výkonu v porovnaní so včerajším maximálnym výkonom quad-core a grafickými procesormi Nvidia GeForce RTX 20, ktoré sú rýchlejšie a rýchlejšie. ak je podporovaná, urýchlite sledovanie dráhy pre 3D. Obaja tiež podporujú viac pamäte, takže nie ste len získať nejakú rýchlosť.
 
počítače

Existuje toľko variácií výkonnostného mixu, ktoré potrebujú jednotlivci pre aplikácie náročné na výkon, takže nie je len ťažké obmedziť návrhy na niekoľko špecifických možností, ale je ešte ťažšie odporučiť špecifické konfigurácie pre každú z nich. (A všimnite si, že tu nemám žiadne rozpočtové výbery, ale pravdepodobne ich pridám do budúcej aktualizácie.)
 
Ak robíte farebne kritickú prácu, vyhľadajte prenosný počítač s kalibráciou hardvéru. Displej, ktorý podporuje profily farieb uložené v hardvéri, ako napríklad modely HP Dreamcolor, umožní konzistentnejšie farby pri použití viacerých kalibrovaných monitorov. Tiež majú tendenciu byť lepšie, pretože kalibrácia vyžaduje tesnejšiu úroveň farebnej chyby ako obvykle.
 
NAJLEPŠIE MAC PRE MOBILNÉ FOTOGRAFIE A VIDEO EDITOVANIE
Apple MacBook Pro 15
 
Displej MacBook Pro je jedným z najlepších, ak nie najlepších, spotrebiteľských notebookov s ohľadom na presnosť farieb a gamut. Je to tiež celkom dobre zaoblené, pokiaľ ide o výkon. Navyše má veľa portov USB-C a Thunderbolt.
 
Veľa softvérov na úpravu fotografií teraz podporuje dotykový panel pre kontextové operácie, ako je označovanie a označovanie, ktoré vám môžu pomôcť urýchliť váš pracovný postup.
 
Nevýhody: Kým displej Retina mal dosť vysoké rozlíšenie pre svoj čas, je to za 4K. Bežne neodporúčam 4K na 15-palcový displej, ale moja jedna výnimka je pre úpravy fotografií, kde naozaj chcete vidieť podrobnosti.
 
NAJLEPŠÍ LAPTOP PRE UMENIE A PREZENTÁCIU
Dell XPS 15 2-v-1 / Dell Precision 5530
 
Konverzibilná verzia tiež vynikajúceho XPS 15, dva v jednom ponúka rovnaký skvelý displej, ale pridáva flexibilitu tabletu, ktorú by ste mohli chcieť pre kreslenie a skicovanie, ako aj pohodlie prehodenia obrazovky pre prezentáciu klientom.

pracoviště
 
Precision 5530 je ekvivalentom pracovnej stanice s rovnakými vynikajúcimi možnosťami zobrazenia a dizajnom, ale s lepšou bezpečnosťou a silnejšími možnosťami, vrátane CPU Core i9 alebo Xeon a až 32 GB RAM. Grafická karta Radeon Vega M GL nie je veľmi silná, ale stále prináša diskrétnu grafiku Nvidia a 4K, širokouhlý a farebne presný dotykový displej.
 
Nevýhody: Zariadenie 5530 nepodporuje pamäť ECC a obidva modely trpia nedostatočne umiestnenou webovou kamerou.

Najlepšie notebooky pre kreatívnych ľudí v roku 2019
4 (80%)3