Výhody posuvných sklenených dverí


Posuvnými dverami https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/ získate v interiéri pohodlný priestor, ktorý viete využiť. Je ale dôležité zvoliť si správne alternatívu zásuvných dverí, a správne technické riešenie pre Váš interiér.
Posuvné dvere pohybujúce sa popri stene:
Najčastejšia alternatíva riešenia posuvných dverí. Zároveň je uvedené riešenie aj najekonomickejšia alternatíva. Dodávame daný variant buď so tkzv. zaslepenou obložkovou zárubňou, ktorá nemá drážku na tesnenie, ani tesnenie, nemá otvory na pánty, ani otvory na zámok. Druhou alternatívou je montáž čisto posuvného systému s dverami bez zárubne do Vášho otvoru. V obidvoch prípadoch je súčasťou posuvného systému krycia garniža, ktorá prekrýva posuvný mechanizmus. Vieme samozrejme aj garnižu nahradiť, má varianty chrómových a antikoróznych líšt, ktoré sami o sebe spĺňajú estetické nároky zákazníkov.
Výhody tohto riešenia sú jednoduché konštrukčné riešenie, montáž a samozrejme úspora priestoru s výnimkou priestoru na tú stranu kde sa dvere posúvajú.

showroom-1188626_640

Nevýhodou je minimálna zvuková a tepelná izolačná vlastnosť. Neodporúčame na WC a priestory kde je vyžadovaná zvuková a tepelná izolácia.
Všetky interiérové dvere v našej ponuke môžu byť v prevedení posuvnom, t.z, v bezfalcovom prevedení. Pre bližšie informácie nás kontaktujte, prípadne v cenníku interiérových dverí nájdete podrobnejšie informácie o alternatívach tohto riešenia posuvu.
Posuvné dvere do puzdra:
ponúkajú výhodu ušetreného priestoru, a elegantné riešenie Vášho interiéru. Kvalitne prevedenie púzdier zaručuje spoľahlivý chod posuvných dverí, ktoré  výborne pasujú do každého priestoru. Veľkou výhodou je jednoduchá a krátka montáž.
Najväčšou devízou posuvných dverí do puzdra je ušetrenie priestoru, čo Vám otváravé dvere neumožnia. Je viacero variánt riešenia posuvných púzdier, či už jednokrídlových, ale aj dvojkrídlových ktoré sa posúvajú súbežne vedľa seba, a púzdro je umiestnené v strede, prípadne dvojkrídlové riešenie kde sú púzdra umiestnené na obidvoch koncoch set-u. Puzdra sa vyrábajú samozrejme podľa typu priečky (murovaná alebo sadrokartón), a v rôznych hrúbkach.

Kúpeľňa, dvere

Ponúkame Vám odbornú bezplatnú pomoc pri návrhu vhodného riešenia puzdra/puzdier zohľadňujúcu dispozičné riešenie a aj Vaše požiadavky na dané dvere. Vaša spokojnosť je našou devízou a zdrojom ďalších pozitiívnych referencií.
Ďalšou našou výhodou je, že Vám vieme ponúknuť kvalitné interiérové dvere a obložkové zárubne do puzdra, českého výrobcu Solodoor, kde Vám vieme vzhľadom k väčšiemu objemu zákazky ponúknuť individuálne ceny.